Умови угоди

Дана Угода включає в себе важливу інформацію про захист споживчих прав, з якою можна ознайомитися перед підписанням цього Угоди.

Права споживачів

Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти або повернути придбаний товар на аналогічний, якщо товар не підходить за формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням. Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» обмін товару або повернення вартості проводиться, якщо він не використовувався, не був у зібраному вигляді (монтажі) і якщо збережено його товарний вигляд, цілісність упаковки, а також товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром. Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються в повному розмірі за вирахуванням всіх транспортних витрат. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються за домовленістю сторін. Покупець має право на обмін (повернення) товару протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:
- з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів
- підлягає поверненню товар не є новим, тобто був поношений
- при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання.

Умови повернення для товару належної якості

Ми гарантуємо право на повернення товару, який Вам не підійшов і не був у використанні. Обов'язковою умовою є наявність розривів, слідів використання і збереження оригінальної упаковки. Право на повернення товару зберігається протягом 14 днів з моменту викупу замовлення. Відправлення посилки з поверненням здійснюється за Ваш рахунок. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до "категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. ​​

Зроблено з любов`ю в MyHost
Caroline © 2015 - 2020